چنانچه خانواده همسرتان نامهربان هستند

چنانچه خانواده همسرتان نامهربان هستند

یک ضرب المثل قدیمی است که می گوید: « با زبان شیرین و مهربان می توان مار را از لانه اش بیرون کشید.» یک ضرب المثل دیگری است که می گوید:« با افراد نامهربان، مهربان باشید، آنها بیشتر از همه به آن نیاز دارند.» همه نوع آدمی در این دنیا وجود دارد، بعضی مهربان هستند و بعضی آن قدرها مهربان نیستند. همچنین انواع مختلف خانواده همسر هم وجود دارد. اگر شما آن قدر خوشحال نباشید و خانواده همسری نامهربان نصیبتان شود، برای ایجاد رابطه با آنها حداکثر سعی و تلاشتان را نمایید و صبور باشید و بقیه مسائل را به خداوند بسپارید. سخت ترین و نامهربان ترین قلب ها می توانند با ایمان و اعتقاد خوب و درست و راسخ و استوار نرم شوند.
همیشه به خاطر داشته باشید، مهربانی هرگز بیهوده نیست. اگر تأثیری بر روی گیرنده نداشته باشد، حداقل اعطا کننده از آن سود می برد. با خود عهد کنید که همیشه با همه کس مهربان باشید و هیچ گاه خسته نشوید و از خدا بخواهید که به شما کمک کند تا آن صفت نیکو را همواره حفظ کنید و شب ها هنگامی که به رختخواب می روید، بتوانید بگویید:« من حداکثر سعی و تلاشم را کرده ام.»
یک داماد همچون قطعه یخی است که ۹۰% آن زیر سطح آب قرار دارد و با وجود این که شما حداکثر سعی تان را در حفر کردن و کندن می نمایید، با این حال هرگز نمی توانید همه چیز را درباره او بدانید و کشف کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اشتراک گذاری این صفحه در :
ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید