تابلوهای نقاشی که مبلمان می‌شوند!

تابلوهاي نقاشي که مبلمان مي‌شوند!

طراحان خوش ذوق مبلمانی به شکل تابلوهای نقاشی طراحی کرده‌اند که در حالت عادی مانند آثار هنری روی دیوار قرار می گیرند و در زمان حضور میهمان مانند مبلمان برای نشستن استفاده می شوند.
 محدودیت فضا و نداشتن مبلمان کافی در منزل برای پذیرایی از میهمانان، یکی از دغدغه های میزبانان محسوب می شود، اما طراحان تابلوهای نقاشی طراحی کرده اند که می توانید روی آن بنشینید.
مبلمان Canvas در حقیقت صندلی های دو بعدی به شکل تابلو نقاشی هستند؛ اسرار نشستن بر روی این آثار هنری در استفاده از پارچه الاستیک نهفته است.
این پارچه الاستیک باعث پنهان ماندن قاب چوبی و آلومینیومی مبلمان می شود؛ در عین حال چاپ کردن انواع مختلف مبلمان با طرح های متفاوت بر روی بوم با توجه به سلیقه افراد وجود دارد.
در اینحالت تابلوهای Canvas‌ مانند آثار هنری براحتی روی دیوار نصب می شوند و هنگام حضور میهمانان با تکیه دادن به دیوار، مانند یک مبل یا صندلی واقعی برای نشستن مورد استفاده قرار می گیرد، البته این تابلوها برای نشستن مدت طولانی چندان راحت و مناسب نیستند.
«نوآکی اونو» مدیر استودیو طراحی YOY‌ همزمان با هفته طراحی میلان ۲۰۱۳ سه مدل متفاوت از مبلمان Canvas شامل صندلی مبل تک نفره و مبل دو نفره را به نمایش گذاشته است، اما قیمتی برای این آثار هنری کارآمد عنوان نشده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اشتراک گذاری این صفحه در :
ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید