۸ روش موثر برای نابودی عشق

8 روش موثر براي نابودي عشق

هیچ می دانستید خراب کردن یک زندگی راحت تر از ساختن آن است. برای در امان ماندن از نابودی زندگی این روش ها را که در زیر به آن اشاره می شود اصلا به کار نبرید. به نظر می رسد بعضی از این موارد بلافاصله لطمه ای به رابطه نمی زنند اما دیر یا زود اوضاع بدتر خواهد شد. به نظر می رسد بعضی از این موارد بلافاصله لطمه ای به رابطه نمی زنند اما دیر یا زود اوضاع بدتر خواهد شد. اگر فکر می کنید یکی از کارهای زیر را انجام می دهید قبل از اینکه خیلی دیر شود ، سعی کنید این عادت خود را کنار بگذارید.
تا زمانی که به عنوان یک زوج ، به طور کامل یکدیگر را بشناسید باید روشن و صادقانه با یکدیگر گفتگو کنید.گفتگو نکردن : این جمله که گفتگوی مناسب و خوب بین زوجین ضروری است ، تقریبا تبدیل به کلیشه شده اما واقعا جمله درستی است. شما باید با یکدیگر در مورد احساسات، نظرات، چیزهایی که دوست دارید یا دوست ندارید ، ترس ها و آرزوهایتان صحبت کنید. تا آنجایی که به عنوان یک زوج ، به طور کامل یکدیگر را بشناسید باید روشن و صادقانه با یکدیگر گفتگو کنید.خودخواه بودن : فقط فکر کردن به خودتان، نیازها و خواسته هایتان و کارهایی که باید انجام دهید ، ممکن است باعث مشکل شود. مادامی که ازدواج می کنید « من » تبدیل به « ما » می شود. به احساسات، نیازها و خواسته های طرف مقابلتان توجه کنید. هرگاه در این موارد دچار شک شدید از همسرتان سوال کنید ، هرگز خیال نکنید همه چیز را در مورد احساسات، نیازها و خواسته های او می دانید.
با شریک زندگی خود صحبت کنید و سعی کنید مشکل را برطرف سازید. بخشیدن طرف مقابل رابطه تان را نزدیک تر و دلپذیرتر می کند.کینه به دل گرفتن : رنجیدن خیلی زود تبدیل به عصبانیت می شود و عصبانیت به همان سرعت تبدیل به دلخوری خواهد شد. روی دلخوری ها و عصبانیت هایتان تمرکز کنید و طرف مقابل را ببخشید. اگر همیشه از طرف مقابل خشمگین باشید در آخر فقط به خودتان صدمه خواهید زد. با شریک زندگی خود صحبت کنید و سعی کنید مشکل را برطرف سازید. بخشیدن طرف مقابل رابطه تان را نزدیک تر و دلپذیرتر می کند.خیانت کردن : بعد از ازدواج هر دو طرف در قبال هم مسوول هستند ، پس اگر می دانید رابطه شما با افراد خاصی باعث ناراحتی همسرتان می شود ، هرگز سعی نکنید او را آزرده کنید.
اگر برای مدت کوتاهی در دسترس یکدیگر نباشید، دیدن یکدیگر یک جرقه خوشایند خواهد بود.تمام وقت های آزاد خود را با یکدیگر گذراندن : وقتی ازدواج می کنید به طور قطع بیشتر ساعات شبانه روز را با یکدیگر خواهید بود. وقتی ساعت کار خارج از منزل هر دو شما تمام می شود خیلی خوب است که ساعات مفیدی را با یکدیگر بگذرانید. به هر حال، به هیچ وجه درست نیست همه اوقات فراغت تان را با همسرتان سپری کنید. سرگرمی ای برای خود درست کنید که طرف مقابل دوست ندارد یا کمتر به آن علاقه دارد ، با دوستان هم جنس تان بیرون بروید یا در تنهایی تمدد اعصاب کنید. یک ضرب المثل قدیمی می گوید: دوری اشتیاق را بیشتر می کند. اگر برای مدت کوتاهی در دسترس یکدیگر نباشید، دیدن یکدیگر یک جرقه خوشایند خواهد بود.حق طلاق برای زنانی که همسرشان ازدواج مجدد می کندهرگز مصالحه نکردن : ازدواج نوعی بده بستان است. توافق در زندگی زناشویی باید به یک امر عادی تبدیل شود. هر کدام از زوج ها باید در بیان احساساتشان آزاد باشند و براساس یک توافق دوجانبه هر بار یکی از طرفین کوتاه بیاید. علاوه بر این، در بعضی از تصمیمات، شما می توانید با توافق یکدیگر از بین نظرات ارائه شده یکی را انتخاب کنید یا طوری برنامه ریزی کنید که از نظر هر دو طرف استفاده شود.هدر دادن بودجه مالی : خرید غیرمسوولانه باعث به وجود آمدن مشکلات اساسی خواهد شد. بهتر است یک حساب مشترک با همسرتان داشته باشید (شما باید به یکدیگر اعتماد کنید) و در مورد نحوه خرج و مخارج خانه به طور متناوب با یکدیگر گفتگو کنید (گفتگو نه دعوا). مصالحه در این موقعیت به شما کمک زیادی می کند. هرگز بدون مشورت با همسرتان، تصمیمات مهم مالی نگیرید ، این یک اشتباه است.
اعتماد به نفس شما و اعتماد به طرف مقابل، جذابیت شما در چشم همسرتان را دوچندان می کند.حسودی بیش از اندازه : اگر شما احساس ناامنی می کنید و فکر می کنید همه چشم ها به دنبال همسر شماست یا همسر شما به دنبال دیگران است، باید در مورد این رابطه دوباره فکر کنید. به همسرتان اعتماد کنید. اعتماد به نفس شما و اعتماد به طرف مقابل، جذابیت شما در چشم همسرتان را دوچندان می کند. هرگز به همسرتان شک نکنید مگر این که دلیل واقعی برای سوءظن داشته باشید. این حقیقت که تصور می کنید شما فرد مناسبی برای همسرتان نیستید دلیل کافی برای شک داشتن به او نیست.
این نکات نابودکننده های زندگی زناشویی هستند. سعی کنید این کارها را از زندگی خود خارج کنید ، خواهید دید که چه زندگی خوبی پیدا خواهید کرد.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اشتراک گذاری این صفحه در :
ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید