فقط سکوت کردم و پیش خودم گفتم: تحمل می کنم به خاطر امام رضا (ع)

فقط سکوت کردم و پیش خودم گفتم: تحمل می کنم به خاطر امام رضا (ع)

بسمه تعالی

با ارادت فراوان نسبت به ساحت ملکوتی حضرت ثامن الحجج علیه السلام و با آرزوی موفقیت شما ارادتمندان به امام رضا (ع) هر سال که به زیارت می آیم، توفیق زیارت با خانواده نصیبم می شود ولی هیچ وقت نخواسته بودم تنها بیایم. چند مورد سفر با خانم های مجرد یا بدون همراهی خانواده برایم پیش آمده بود ولی اصلا دوست نداشتم با آنها سفر کنم و فورا جواب منفی می دادم. این بار زبانم بسته شد و فقط سکوت کردم و پیش خودم گفتم: تحمل می کنم به خاطر امام رضا (ع). چون چند وقتی است دید و نظرم نسبت به ائمه تغییر کرده است و جور دیگری محبت آنها در دلم قرار گرفته تا این که قسمت شد و به زیارت آمدم. الان حس خوبی دارم حس خوشبختی و سعادتمندی.

بسیار به من خوش گذشته طوری که باور نمی کردم. چند بار بود دستم به ضریح مطهر نرسیده بود (با این که اعتقادم این است که دست زدن لازم نیست) دیشب این افتخار نصیبم شد. و بسیار روحم شاد شد. از برنامه هایی که عزیزان تدارک دیده اند بسیار لذت بردم و برایم مفید بود. این چند روز همیشه در این فکر بودم که برای عزیزانم در خانه تعریف کنم چقدر خوش گذشت. این را از الطاف و توجه امام رئوف می دانم شاید بهترین سفر در خاطراتم ثبت شود.

از همه کادر محترم تشکر می کنم و انشاالله در ذخیره قبر و قیامت آنان ثبت شود و انشاالله به لطف خدا و کرامت ائمه سطح آگاهی خانواده ها و مخصوصا مادران بالا برود و نسل سالم و صالح برای آینده تربیت کنند.     

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اشتراک گذاری این صفحه در :
ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید