نامه ای به امام رضا (ع)

نامه اي به امام رضا (ع)

اسلام علیک یا علی بن موسی الرضا. مقاله ای که برای شما عزیزان آماده کرده ایم، نامه ای است از طرف زائر امام رضا (ع) به آن امام رئوف که همه دوست دارند یک بار دیگر زائر او شوند و یک بار دیگر ضریح او را از نزدیک ببینند.

ای امام رئوف، این بار زیارتم رنگ و بویی دیگر دارد. زیارتی با تفکر و معرفتی بیشتر. از همان لحظه ای که وارد صحن شدم و دست به سینه گنبد و بارگاهت نگاه کردم خیلی زود اذن دخول را با جمع شدن اشک در چشمانم گرفتم و همان دم آرزو کردم این زیارت، روزی دوستان و آنهایی که التماس دعا گفتند شود. یا امام رضا درست است که به خاطر گناهام لیاقت دیدن امام زمانه ام هنوز میسر نیست اما مشامم به خوبی بوی گل نرجس را حس می کند و ندایی در قلبم به آهستگی فریاد می زند که بهار ظهورش نزدیک است.

انشاالله به دعای شما موانع ظهور برطرف و انتظار به زودی به سرآید. یا امام رضا در گذشته مثل من خیلی های دیگر فکر می کردند رزق روزی داشتن، پول خانه و ماشین است اما به لطف آگاهی و بصیرتی که خداوند روزیم فرمود دریافتم که زیارت قبور امامان معصوم و فرزندان و نوادگانشان نیز روزی معنوی بسیار گرانبهایی برای همه ماست.

یا امام رضا شما را به مادرت نجمه خانم قسم می دهم که واسطه فیض شوید که خداوند غفلت و جهالت را از همه ما دور کند و آگاهی و بصیرت واقعی شریعت اسلام را روزی افراد که در طرح بصیرت قرار دارند و زحمت می کشند فرماید.  

  

شکر خدا که در کنار رضای دوست               *               راضی ام از گلچین قضای دوست

“والسلام”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اشتراک گذاری این صفحه در :
ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید