۱۳۷۶ شاخه گل رز مهریه را به همسرم می‌بخشم

1376 شاخه گل رز مهريه را به همسرم مي‌بخشم

زن با چهره ای نگران مقابل قاضی شعبه۲۸۶دادگاه خانواده نشسته بود.
شاید هنوزهم باورش نمی شد همسرش پس از سال ها زندگی مشترک، وی را به خاطر ابتلا به یک بیماری صعب العلاج با فرزندان خردسالش رها کرده و ناپدید شده است.
برای همین به دادگاه خانواده آمده بود تا با بخشیدن همه مهریه اش که ۱۳۷۶ شاخه گل رز بود، از همسرش جدا شود تا شاید مرد زندگی اش لااقل به فرزندانش سر بزند.
او با گریه در توضیح ماجرای زندگی اش به قاضی عموزادی گفت: ۱۱ سال پیش بود که به دنبال آشنایی با همسرم به عقد او درآمدم و با تعیین یک سکه بهار آزادی و ۱۳۷۶شاخه گل رز به عنوان مهریه، زندگی مشترک با وی را آغاز کردم.
سال های اول زندگی مان همسرم که مرد ثروتمند و مهربانی بود، برایم زندگی خوبی را فراهم کرده بود و ما بدون هیچ مشکلی با محبت و علاقه با یکدیگر زندگی می کردیم تا اینکه ۴ سال قبل دچار یک بیماری صعب العلاج شدم. از آن به بعد، رفته رفته دچار مشکل حرکتی شدم و بعد از این اتفاق بود که احساس کردم همسرم دیگر آن علاقه و محبت گذشته را به من ندارد. این بی مهری ها تا آنجا پیش رفت که همسرم حتی حاضر به صحبت با من نبود و آنجا بود که متوجه شدم وی دیگر حاضر به ادامه زندگی مشترکمان نیست. تا اینکه سال گذشته همسرم یکباره به بهانه رفتن به سر کار از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت.
وی ادامه داد: ماه ها به دنبال همسرم گشتم تا این که متوجه شدم وی در خارج کشور در حال تجارت و زندگی است. این در حالی بود که در این مدت من بدون دریافت نفقه و با بیماری ای که داشتم از فرزندانم نگهداری می کردم اما وقتی دیدم دیگر نمی توانم این وضعیت را تحمل کنم فرزندانم را تحویل خانواده شوهرم دادم.
زن جوان که به همراه وکیل خود در دادگاه حاضر شده بود، در ادامه به قاضی عموزادی گفت: من یک سکه طلای مهریه ام را هنگام عقد دریافت کرده ام و حالا هم می خواهم فقط یک بار دیگر همسرم را ببینم و بقیه مهریه ام را که۱۳۷۶شاخه گل رز است به او ببخشم. شاید چند صباحی دیگر زنده نباشم اما می خواهم از همسرم جدا شوم تا شاید او لااقل به خاطر دیدن فرزندانمان برگردد.
قاضی عموزادی- رئیس شعبه ۲۸۶دادگاه خانواده- با شنیدن اظهارات زن جوان دستور انجام تحقیقات لازم را صادر کرد.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اشتراک گذاری این صفحه در :
ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید